Dětský rybářský tábor

TERMÍNY: 3. – 9. 7. 2017 a 7. – 13. 8. 2017
REZERVACE: Markéta Treutnerová – tel. +420 724 076 060, treutnerova@mujkralicak.cz

MÍSTO KONÁNÍ: Rekreační areál Kraličák – Hynčice pod Sušinou

UBYTOVÁNÍ : Chata Erlina - www.chataerlina.cz

STRAVOVÁNÍ : 5x denně, zajištěn pitný režim

CENA: 3999 Kč
(Cena zahrnuje: ubytování, stravu, odborný výcvik na koni, práce instruktorů, materiál na program, zdravotníka, pojištění odpovědnosti. Cena nezahrnuje: dopravu na pobyt, úrazové pojištění dítěte)

DOPRAVA : vlastní

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE : příjezd na pobyt v pondělí do 11:00 hod. / odjezd v neděli po obědě.

Detailní informace o rybářském táboře

Sportovně rybářský tábor v masivu Králického Sněžníku, v obci Hynčice pod Sušinou určeny pro kluky i holky, pro zkušené i začínající rybáře. Vaše děti prožijí krásný týden v kouzelné přírodě masivu Králického Sněžníku na Chatě Erlina s rybařením na rybníce zvaném Úžas s chovem ušlechtilých ryb Pstruh Duhový, Plotice obecná, Siven Americký...

Tábor je určen pro děti ve věku 7 – 15 let, které mají kladný vztah k rybám, rybolovu a přírodě.

Není potřeba rybářský lístek.

Děti se seznámí s teoretickou i praktickou výukou. Vyzkouší si různé techniky lovu (na položenou, plavanou, feeder, přívlač atd.). Uvidí, jak si správně přichystat rybářské náčiní pro jednotlivé techniky lovu. Vše pod vedením zkušených rybářů v rámci připraveného
dětského programu. Pro děti máme přichystaný pestrý program – různé soutěže, hry, rybářské závody, výlet do okolí, ukázka návazových technik, jízda na člunech. Program je připravený jak pro deštivé, tak i pro slunečné počasí (stezka odvahy, luky, diskotéka, testy z rybolovu, poznávačka ryb, výroba oddílových vlajek, soutěže v rybolovných technikách, tematická výuková rybářská videa, turnaje ve stolním tenise atd.) Zavedeny ČASNÉ RANNÍ ČI NOČNÍ LOVY.

Program bude orientován na potřeby mladých rybářů. Krásné prostředí rekreačního areálu Kraličák využijeme k zážitkovým hrám a sportovním aktivitám. Výuka bude probíhat na soukromém rybníku Úžas. Děti jsou pod celodenním dozorem táborových vedoucích (jsou to zkušení rybáři a oddíloví vedoucí), zdravotní dohled. Každý táborník si přiveze zákl. rybářské vybavení + náhradní háčky, krmítka, olůvka, vlasce, splávky.

Možnost zapůjčení za poplatek zákl. rybářské výbavy pro začínající rybáře.

Přihláška na dětský tábor

ÚRAZOVÉ POJIŠTĚNÍ SI RODIČE PRO DĚTI ZAJIŠŤUJÍ SAMI!

* - povinné položky
Nejsou vyplněny všechny povinné položky. Povinné položky jsou označeny hvězdičkou *

Relax Point Hynčice