Jak se k nám dostanete

Letní rodinné středisko Kraličák leží v Hrubém Jeseníku (pohoří Králického Sněžníku), asi 200 km od Prahy a 150 km od Brna. Ještě blíže je to z Olomouce – přibližně 80 km.

Vyberte nejbližší místo odkud pocházíte: Vzdálenost:

Nejlepší trasa je ze Šumperka směrem na Hanušovice (15km) nebo ze směru od Mohelnice resp. Zábřehu opět směrem na Hanušovice. Po příjezdu do Hanušovic za vlakovým nadjezdem odbočit vlevo odbočkou na Králíky. Pokračujete rovně a asi po 2km před viaduktem odbočíte vpravo směrem na Staré Město. Přibližně 2km před Starým Městem odbočíte vlevo na Chrastice a dále na Hynčice pod Sušinou. Cesta je dobře značená našimi poutači, na kterých Vám náš králík ukazuje směr a informuje o vzdálenosti. V zimním období doporučujeme pro každý případ vzít s sebou i sněhové řetězy!

Pro vozidla bez sněhových řetězů a autobusy doporučujeme využít velké parkoviště ve Stříbrnicích přímo u lanové dráhy Štvanice, odkud se přes kopec dvousedačkovou lanovou dráhou dostanete ke všem vlekům a sjezdovkám v Hynčicích pod Sušinou. Proto neodbočujte na Chrastice, ale pokračujte dál do Starého Města. Starým Městem projedete po hlavní silnici až dojedete ke křižovatce. Pokračujete stále rovně směr Nová Seninka (státní hranice). I tam je náš ukazatel s králíkem, u něj odbočíte asi po 250m prudce doleva na úzký most a za 1km dojedete do Stříbrnic. Cca po 500m odbočíte doleva na parkoviště přímo pod lanovou dráhu.

Parkoviště zdarma

K dispozici jsou celkem 4 parkoviště s kapacitou přes 220 aut (Stříbrnice 80, Hynčice pod Sušinou –horní 50, prostřední 100, dolní 40 vozů). Všechna parkoviště jsou zdarma!

Relax Point Hynčice