Letní areál Kraličák, místo k vaší relaxaci

V Hynčicích pod Sušinou a ve Stříbrnicích
na vás čeká krásná krajina Hrubého Jeseníku
a zábava pro celou rodinu

Rekreační areál KRALIČÁK je moderní, dynamicky se rozvíjející rodinné středisko ležící v Hrubém Jeseníku, zasazené v nádherné krajině masivu Králického Sněžníku, nedaleko od polských hranic. Spojením menších areálů v Hynčicích pod Sušinou a Stříbrnicích vzniklo útulné středisko pro celou rodinu.

Investovali jsme spoustu úsilí i finančních prostředků tak, abychom vám mohli nabídnout aktivní odpočinek v krásné a nedotčené přírodě. Navazujeme tedy na tradiční, dlouhodobě zavedená místa k celoroční rekreaci, jejichž infrastrukturu dále rozvíjíme a modernizujeme. Staroměstsko a region pod Králickým Sněžníkem je bohaté na historické, kulturní a přírodní zajímavosti a rekreační areál Kraličák leží přímo v srdci této oblasti.

Léto na Kraličáku je ve znamení nejen aktivního využívání volného času, ale také příjemného lenošení uprostřed nádherné přírody. Krajina je protkána desítkami kilometrů turistických stezek a cyklistických cest – systém značených tras nabízí okruhy různých délek i obtížností, vhodných pro všechny skupiny osob – od těch nejmenších až po seniory, přičemž každý den lze vyrazit jiným směrem a za jiným cílem.

Pro vyznavače aktivního trávení volného času je zde bohaté vyžití – můžete se projet na koni, zaplavat si, zajezdit si na paddleboardu a zarybařit na Rybníce Úžas, zahrát si beach volejbal, vyrazit na kolo, zalést si na umělé lezecké stěně, zařádit si na letní tubingové dráze nebo si jen tak vyjít do kouzelné okolní přírody, tady si přijdete na své.

Relax Point Hynčice