Pro školy

Kontakt a rezervace - tel.: +420 734 836 709 - Ing. Erlina Hanelová
e-mail: ubytovani@mujkralicak.cz

Školní pobyty pro MŠ, SŠ i VŠ

Milí pedagogové,

chcete-li dětem zpříjemnit a oživit klasickou předškolní či školní výuku, umožněte jim pobyt v překrásné a klidné přírodě v oblasti masivu Králického Sněžníku v Hynčicích pod Sušinou. Nabízíme vám ubytování pro školy v přírodě, školní výlety, sportovní soustředění, tábory a jiné dětské pobyty ve 2, 4, 5 a 8 lůžkových pokojích. Mimo to je v prostorách chaty k dispozici společenský sál, jídelna a lyžárna.

Samozřejmou součástí ubytování je domácí a poctivá kuchyně a pitný režim.

Celý areál je obklopen nedotčenou přírodou a nabízí jedno z nejčistších ovzduší v České republice. Nejen z tohoto důvodu je škola v přírodě v našem areálu ideálním místem pro školní pobyty. V blízkém okolí se nachází ohrady s koňmi, krávami, hřiště, zázemí s ohništěm, rybník s možností rybaření, v dosahu pěší chůze jsou různé historické, kulturní i přírodní zajímavosti. Na školní akce se staršími žáky za “lesem“ čeká rozlehlé Polsko vhodné pro poznávací výlety.

Krásná příroda a jedno z nejčistších ovzduší v republice napomáhá intenzivnímu myšlenkovému procesu a přímo vybízí ke školním pobytům v přírodě. My jsme z našeho areálu udělali místo, které slouží především dětem a jejich učitelům a je tím pravým v jakémkoliv ročním období.

Relax Point Hynčice