Pro skupiny

Kontakt a rezervace - tel.: +420 734 836 709 - Ing. Erlina Hanelová
e-mail: ubytovani@mujkralicak.cz

Nabídka pro zájmové skupiny a sportovní kluby

Nevíte si rady s vhodným místem k pořádání soustředění? Nabízíme všem sportovním klubům a oddílům možnost soustředění ve velkokapacitním zařízení s vynikajícími tréninkovými podmínkami, se stravováním, ubytováním a relaxací. Ubytování je možné ve 2, 4, 5 a 8 lůžkových pokojích. V prostorách chaty je k dispozici společenský sál, jídelna a lyžárna.

V případě stravování se rádi přizpůsobíme vašim potřebám, pokud jste sportovci, vegetariáni či máte nějakou speciální dietu, pokusíme se vám vyjít maximálně vstříc. Celý areál je vhodný pro pořádání atletických, fotbalových, cyklistických, tenisových, volejbalových, nohejbalových, gymnastických soustředění, tanečních škol, kurzů aerobiku, jógy atd.

Místo se přímo vybízí k ideálnímu strávení soustředění či kurzu s možností turistických či cyklistických výletů na mnoho zajímavých míst v okolí. Přímo v Hynčicích pod Sušinou máme k dispozici hřiště beach volejbalové, nohejbalové a rybník. Ve Starém Městě se nachází nově vybudovaný sportovní areál. Najdete zde hřiště na minigolf, víceúčelový kurt na košíkovou, tenis, volejbal, či další sporty, dále pak stoly na ping pong - od Hynčic pod Sušinou je vzdálen cca 4,5 km příjemnou trasou, trasu je vhodné využít jako zahřátí před samotným tréninkem. V rámci relaxace lze využít náš rybník, ve kterém je celoročně křišťálově čistá voda a je vhodný ke koupání. Pokud by vám nestačil, je možné využít wellness zařížení, která jsou v blízkosti do max. hodiny cesty autem/autobusem od našeho areálu.

Nabídka na firemní akce - školení a semináře


Nebaví Vás stále pracovat v městské kanceláři? Nemusíte. Uspořádáme Vám firemní akci na klíč. Vše probíhá v absolutním soukromí a v nádherném prostředí. Nabízíme Vám k dispozici prostor naší restaurace s nádherným výhledem do krajiny. Kapacita restaurace pro firemní účely je 28 míst. Samozřejmostí z naší strany je zajištění občerstvení - coffeebreaky, obědy, večeře, raut, hudba, zapůjčení flipchartu, diaprojektoru, TV i WiFi připojení.

Jsme schopni pro vaši firmu připravit zážitkové programy na profesionální úrovni šité na míru. Úzce spolupracujeme s firmou Gm5 jakožto partnera pro vzdělávání, rozvoj kompetencí a motivaci lidských zdrojů. Délka programu závisí na vašem přání - jednodenní či vícedenní nebo večírek. Programová skladba je pestrá, zábavná, uvolňující dle vašeho výběru. Po celou dobu vás programem provází kvalitní instruktoři.

Programy jsou vhodné jako odměna pro kolegy, zpestření firemní porady nebo jako dárek pro obchodního partnera.

Těšíme se na vás!

Relax Point Hynčice