Restaurace a bary

Při letním pobytu na horách vyhládne. V našem letním areálu si můžete vybrat z mnoha možností.

Restaurace Penzionu Kraličák

V horní částí skiareálu - mezi sjezdovkami Sušina, Kinder vlek a Sedlo - se nachází restaurace Penzionu Kraličák, která nabízí polévky, hotová jídla i minutky, horké alko i nealko nápoje. Bonusem je úžasný panoramatický výhled na celé údolí a Vaše lyžující děti. Pro ratolesti, které nelyžují, je připravený dětský koutek a dětské menu. V letní sezoně a mimo zimní sezonu je restaurace penzionu k dispozici pouze pro ubytované hosty. V zimní sezoně mohou restauraci využít také volně příchozí.

Otvírací doba restaurace Penzionu Kraličák

V letní sezoně a zimní sezonu je restaurace penzionu k dispozici pouze pro ubytované hosty.

Po předchozí domluvě a objednávce předem zajistíme stravování také pro návštěvníky, kteří u nás nejsou ubytování (např. hosté přilehlých chat a ostatních ubytovacích zařízení).


Kolovna Bikecentrum a bistro

V bistru, u spodní stanice vleku Kaple můžete načerpat síly u dobré kávy Julius Meinl nebo domácího koláče a po lyžování zase zrelaxovat u piva Bernard, popřípadě si zde dát něco malého na zub.


Hospůdka U vleku

Útulná hospůdka U vleku. Na spodní stanici vleku Sedlo vás přivítá příjemně vytopená Hospůdka U Vleku, která vám nabídne hotová jídla, polévky, horké nápoje alko i nealko nebo jen rychlé občerstvení. Kapacita hospůdky je rozšířena o party stan.


Horská chata Spartak

V blízkosti spodní stanice vleku Kaple, která nabízí denní menu, hotová jídla, polévky i minutky, horké nealko i alko nápoje. Bonusem je rodinná atmosféra horské chaty.


Horský hotel Sněženka

Nabízí útulnou restauraci, která se zaměřuje na tradiční krajová jídla. Naleznete ji cca 200 m od vleku Kaple směr na Chrastice. Dále nabízí vyhřívaný krytý bazén, saunu, welness služby a bowling.

Relax Point Hynčice